Teenida rohkem raha omanikuna BednBlue's.

Miks töötada meiega?

  1. Teie jahtide loetellu kandmine võtab minimaalselt aega.
  2. Pakume teie jahile tasuta globaalset reklaami.
  3. Iga broneeritud tellimuslennu eest säilitame ainult 4% komisjonitasu.

Me oleme siin, et teid aidata.

BednBlue on alati valmis aitama teid kõikide tekkida võivate küsimuste või probleemide korral. Alates jahi ettevalmistamisest ja hinna määramisest kuni broneeringute kinnitamise ja väljamakseteni pakume teile vajalikke vahendeid ja ressursse.

Loetelu 3 sammuga

1. samm

Vajuta siia oma jahtide loetellu kandmiseks.

2. samm

Seejärel täidate oma jahi andmed.

3. samm

Alusta broneerimist ja teeni raha!

BednBlue kohta

Mis on BednBlue?

BednBlue koosneb inimestest, kellel on laialdased kogemused jahtide prahtimise valdkonnas ning pakub üha kaasaegsemat jahtide prahtimise platvormi. Meie eesmärk on tuua reisijad ja jahtide omanikud otsekontakti, vähendades samal ajal kulusid ja kõrvaldades riski kõigile osapooltele.

Üle 11900 rahuloleva omaniku!

  1. Teenida rohkem. BednBlue platvormi kasutavate omanike puhul on nende prahitud vara väärtus kasvanud keskmiselt 32%.
  2. Säästa väärtuslikku aega. Meie tipptasemel platvorm pakub teile sobivaid vahendeid, et hõlpsasti hallata oma jahti ja suhelda otse oma külalistega.
  3. 24/7 tugi on saadaval. Me oleme teie jaoks olemas, kui te meid vajate.

Maksed lihtsaks tehtud

Kuidas külalised maksavad?

BednBlue tegeleb kõigi maksetega ja te ei pea kunagi otse rahaga tegelema. Külalistelt võetakse tasu niipea, kui nad teevad oma broneeringu.

Kuidas teile makstakse?

See on väga lihtne. Teie makse algab automaatselt 24 tundi pärast külalise registreerimist. Mõned meetodid, mida saate oma väljamaksete jaoks määrata, on otsetoetus, rahvusvaheline pangaülekanne või PayPal.

Tulud ja tasud.

Oma jahi kandmine BednBlue'ile on tasuta. BednBlue võtab iga broneeringu eest ainult 4% teenustasu, mis katab tehingukulud.

Korduma kippuvad küsimused

Mul ei ole aega oma jahti loetleda. Kas te saate seda minu eest teha?

Jahtide loetellu kandmiseks peate looma kasutajakonto. Turvalisuse huvides on ainult teil juurdepääs oma kontole ja seetõttu ei saa me teie jahtide nimekirja kanda. Teie jahtide loetellu kandmine võtab minimaalselt aega, kuna protsess on lihtne ja keskmine aeg on 15 minutit jahi kohta.

Kas minu jahi kandmine BednBlue'ile on siduv leping?

See ei ole siduv kokkulepe. Teil on igal ajal võimalik oma jahid väljaspool BednBlue'i platvormi prahida. Siiski on oluline hoida oma jahi kalendrit BednBlue'i vahendusel ajakohasena vabade kuupäevade osas, et te ei saaksite broneerimistaotlusi juba broneeritud kuupäevade kohta.

Kas ma pean midagi tegema pärast oma jahi nimekirja kandmist?

Me teavitame teid, kui on vaja võtta meetmeid. Iga kord, kui teil on broneerimistaotlus ja pärast seda, kui summa on seotud, saate e-kirja ja SMS-i broneeringu kinnitamiseks.

Ma pakun ainult ühepäevaseid kruiise, kas ma võin oma jahtide nimekirja kanda?

Te saate oma nimekirjas hõlpsasti täpsustada, et pakute ainult ühepäevaseid kruiise.

Valmis teenima?
Valmis teenima?